Preso terapijos aparatas

Presoterapijos aparatas HC LYMPHACTIVE , STAR LYMPHACTIVE

LYMPHACTIVE įkūnija patvarią, novatorišką ir be galo progresyvią PAGANI dvasią. Tai dalis istorijos, kuri prasidėjo daugiau nei 70 metų iki 1943 m., kai Rolando Pagani sukūrė pirmąjį nešiojamąjį chirurginį prietaisą. Po kurio laiko jis sukūrė revoliucinį naują kompaktišką fizioterapijos prietaisą. PAGANI siekis kurti naujoves ir aistra technologijoms bei žmonių priežiūrai padarė perėjimą į medicinos ir grožio sritį neišvengiamu. Tai buvo žingsnis, kuris pasaulinėje arenoje atnešė daugybę atlygių. Visa tai suteikia naujasis STAR LYMPHACTIVE – stulbinantis prietaisas, kuris suteikia dar vieną įtikinamą patirtį.

Kalbant apie dizaino kalbą, LYMPHACTIVE laisvai kalba italų kalba. Kad ir kur pažvelgtumėte  įrenginį, pranešimai yra aiškūs ir įtikinami. Vizualiniai ir funkciniai akcentai apima LED ir kompaktiškas proporcijas. LYMPHACTIVE yra mistinis italų medicinos ir meno grožis, turintis mokslo raidos ir tobulinimo istoriją. LYMPHACTIVE deda lemiamą žingsnį į priekį, naudojant preso masažą, kuris yra svarbus elementas stiprinant organizmo funkcijas ir formuojant stiprią imuninę sistemą. Subalansuota ir tinkamai funkcionuojanti limfinė sistema pašalina toksinus, šlakus, užtikrindama, kad organizmas būtų apsaugotas nuo infekcijų per efektyvų skysčių srautą, paliekant veninius kelius (limfą) ir švariai grįžtant atgal į kraują.

 

PRIVALUMAI

LYMPHACTIVE  atlieka  patogų preso masažą ir yra lengvai pritaikomas naudoti ant bet kokio  kūno dydžio, nes gali atlikti begalę funkcijų.

 • Toksinų patekusių į limfinę sistemą, pašalinimas.
 • Greitai numalšina sąnarių ir raumenų uždegimus.
 • Limfinės sistemos valymas, padedantis pradėti svorio mažėjimą ir celiulito gydymą.

Organizmo stimuliavimas, siekiant užtikrinti tinkamą limfinės sistemos funkcionavimą, naudingas visiems, net ir sportininkams bei turintiems puikią sveikatą. Dėl pagerėjusios kraujotakos, skatinant toksinų, šlakų ir riebalų sankaupų šalinimą, tai ypač naudinga tiems, kurie pagerina sportinį atsigavimą ir našumą. LYMPHACTIVE yra labai naudinga priemonė, padedanti išvengti ir pagerinti skysčių susilaikymą, pagerinti estetinę odos išvaizdą ir padėti išvengti celiulito. Ilgos grandinės riebalų rūgštys (ir kiti lipidai, turintys panašų tirpumą riebaluose) absorbuojami į limfą ir pernešami chilomikronų viduje. Nors dauguma maistinių medžiagų, kurias absorbuoja plonoji žarna, patenka į vartų venų sistemą, kad nutekėtų per vartų veną ir į kepenis perdirbimui, riebalai (lipidai) patenka į limfinę sistemą ir per krūtinės ląstą patenka į kraujotaką. kanalas. Preso masažas yra detoksikuojanti procedūra, veiksmingai formuojanti kūno audinius, sumažindama įstrigusį limfą ir vandenį iš audinių. Šiuo labai veiksmingu limfos, skysčių ir toksinų drenavimu padedame atkurti natūralias organizmo gydomąsias funkcijas. Kai audinys atgaivinamas ir prisotintas deguonimi, audinys sulieknėja ir atsinaujina. LYMPHACTIVE yra griežtai pagamintas Italijoje! Ji siūlo modernią sąsają su dideliu jutikliniu ekranu ir intuityvia programine įranga. Jame yra didelė biblioteka su specialiomis kojoms, rankoms, pilvui ir klubams skirtomis programomis bei siūlomi įvairūs slėgiai, galintys patenkinti visus, kurių slėgis svyruoja nuo 10 iki 200 mHg. Kiekvienos sesijos pabaigoje jis automatiškai išleidžia orą iš kamerų, todėl jas galima lengvai išimti. Kiekvienas elementas dėl specialios persidengiančios kamerų „bangos“ gali atlikti nuoseklų masažą, imituojant rankinį masažą. Kiekvienas elementas prisitaiko prie kiekvieno žmogaus dydžio dėl patogaus velcro tvirtinimo sprendimo. Šios patentuotos sistemos dėka masažas vyksta natūralioje ortostatinėje padėtyje ir suteikia vartotojui galimybę vaikščioti ant bėgimo takelio. Ši vertikali judesio laisvė leidžia LYMPHACTIVE pasiekti rezultatus, kurių nepasiekia joks kitas prietaisas. Perkeliant spaudimą iš vienos pusės į kitą, limfinė sistema veiksmingiau gerina kraujotaką, maksimaliai padidina raumenų tonusą, skatina svorio mažėjimą ir lieknėjimą.

 

Rezultatai

 • Sumažėjęs patinimas per kelias naudojimo valandas
 • Ramina pavargusius raumenis
 • Malšina sąnarių skausmą
 • Padeda klientams numesti kilogramus ir centimetrus
 • Stiprina imuninę sistemą
 • Stiprina natūralius jūsų vidaus organų procesus
 • Mažina celiulitą
 • LYMPHACTIVE suaktyvina limfinę sistemą 10 kartų efektyviau nei tradicinis drenažinis masažas. Jau po pirmo seanso klientai jausis geriau, stangresni ir energingesni.

 

Atsiliepimai

 • „Aš kenčiu nuo sunkių kojų, nes visada stoviu savo darbe. Neturiu laiko sportuoti, bet dabar galiu dirbti ir išgyventi dieną be nuovargio, kartą per savaitę 20 minučių presoterapijos. “
 • „Sportuoju 3 kartus į savaitę ir kiekvieną treniruotę su 20 minučių presoterapijos. Atsistatymo laikas labai sutrumpėjo, todėl pagerėjo našumas… Mažiau skausmo, geresnė odos išvaizda, daugiau energijos!

 

Įpatumai

10,1 colio PAGANI Touch Control Plus įrenginio sąsaja yra LYMPHACTIVE priekyje ir centre. Su labai jautria sąsaja ji sukurta taip, kad padėtų operatoriui susikoncentruoti į būsimą seansą, o jos valdymas yra intuityvus ir lengvas. Balso asistentas ir išorinės jungtys: pagalba balsu padeda operatoriui lengvai pasirinkti tinkamą funkciją. Ryšys su išoriniu USB raktu ir SD kortele, skirtas įvesti kliento informaciją, taip pat nuotraukas prieš ir po. Mokymosi informacija ir vaizdo įrašai: Kiekvienam gydymo tipui Touch Control Plus sujungia du konsultavimo klavišus: pirmasis yra INFO mygtukas, kuriame operatorius gali klausytis garso pamokų; antrasis yra VIDEO mygtukas, į kurį operatorius gali įeiti, norėdamas žiūrėti mokomuosius vaizdo įrašus apie pasirinktų procedūrų atlikimą.

 

Technologijos

PAGANI TOUCH CONTROL PLUS

LYMPHACTIVE siūlo daugybę funkcijų, leidžiančių operatoriams saugoti daugybę klientų duomenų:

1 – didelė iš anksto nustatytų programų moterims ir vyrams biblioteka

2 – pritaikyti prisiminimai.

3 – klientų duomenų bazė. Galite įvesti kiekvieno Kliento asmeninius duomenis kartu su įvesties ir išvesties informacija apie kiekvieną kliento seansą. Palyginus rezultatus prieš paskelbimą, operatorius turi galimybę sugeneruoti visą ataskaitą, kurioje visi rezultatai būtų aiškiai rodomi. Be išankstinio perimetro ir KMI operatoriai taip pat gali įvesti fotografinius vaizdus. Visi LYMPHACTIVE priklausantys priedai atitinka tuos pačius aukštos kokybės standartus kaip ir visi Pagani prietaisai. Kiekvienas elementas buvo sukurtas tam, kad LYMPHACTIVE būtų patogesnis ir universalesnis, kad atitiktų kiekvieno operatoriaus poreikius.

Įrangos pardavimas

Preso terapijos įranga

STAR LYMPHACTIVE

Prekės kodas LY09ST01

Maitinimas 115–230, 50/60 Hz, +/- 10 %

Ekranas spalvotas su jutikliniu ekranu 10,1′

Suspaudimo būdai: nepertraukiamas, moduliuotas, intensyvus, su pertrūkiais

Reguliuojamas slėgis: iki 200 mHg

Skyriai: 8, nuosekliai

Iš anksto nustatytos programos: taip

Atmintis: taip

Pacientų datos bazė: taip

Kaina pasiteiravus

Papildomos prekės:

Striukė su pora rankų (papildoma kaina)

Viena ranka (papildoma kaina)

Pora kojų (papildoma kaina)

Dinamiška striukė (papildoma kaina)

Vežimėlis mod. STAR ( papildoma kaina)

Vežimėlis mod. SLIM ( papildoma kaina)

Nuotolinio valdymo ir atnaujinimo sistema (papildoma kaina)