Stuburo tempimas

Masažo terapijos centre „Judėk be skausmo“  taikoma efektyvi ir inovatyvi stuburo tempimo technologija.

Tempimo terapija daugiausia taikoma stuburo slankstelių patologijoms gydyti. Slankstelių tempimas skirtas diskų išvaržų su išsikišimu gydymui. Įrodyta, kad taikant stuburo tempimą galima sumažinti disko išsikišimą ir palengvinti nugaros segmento suspaudimo simptomus. Tempimo terapija gali atskirti juosmens slankstelius, sumažinti slėgį tarpuose tarp diskų.

Tempimo terapija nepertraukiamu ir progresyviu tempimo režimu yra efektyviai naudojama, kaip dekompresinis gydymas ir ypač tinka sąnarių bloko gydymui.

Tempimo terapija su pertraukomis ir sistemingos  traukos režimu paprastai taikoma siekiant pagerinti raumenų, sausgyslių būklę.

Kaklo tempimo terapija naudojama patologijų, turinčių įtakos stuburo slanksteliams kaklinėje stuburo dalyje, gydymui – kaip kaklo skausmas, brachialgija, pirštų dilgčiojimas, rankų tirpimas. Tempimo ir jėgos stiprumo režimas yra nustatomas atsižvelgiant į paciento svorį (bet ir į jo santykį su jo amžiumi), lytį. Juosmens ir viso kūno tempimo terapija atliekama ant apatinės stuburo dalies, taigi traukos jėga tikrai didesnė nei kaklo stuburo dalies. Traukos režimas: nuolatinis, progresyvus, su pertraukom, sistemingas. Jėgos reguliavimas nuo 1 iki 20 kg kaklo stuburo tempimui; nuo 1 iki 90 kg  juosmens stuburo tempimui; laikas: nuo 1 iki 60 min.