Stuburo tempimo aparatas

Tempimo įranga STAR ALFATRAC, HC ALFATRAC- ELETTRONICA PAGANI

EFEKTYVUS IR INOVATYVUS

Galėjome sukurti patikimą, veiksmingą įrenginį, bet norėjome padaryti daugiau, derindami aukštas technines ir funkcines savybes su originaliu dizainu, rūpestingai kiekvienai detalei. Rezultatas yra tai, kad ALFATRAC šiuo metu yra išskirtinis įrenginys, kuriame pateikiami specialūs sprendimai, kuriuos įgijome iš ankstesnių versijų, kurias parduodame ir diegiame visame pasaulyje, patirtis ir siūlo novatoriškas bei labai patrauklias funkcijas. Vizualūs ir funkciniai akcentai yra LED apšvietimas ir prieiga prie jutiklinio ekrano kompaktiškame rėmelyje. ALFATRAC yra puikus itališko dizaino derinys su turtinga mokslo raidos istorija. Intuityvi navigacija su minimaliais mygtukais ir labai jautria sąsaja leidžia operatoriui išlaikyti dėmesį kiekvienos sesijos metu. Sistemoje yra balso asistentas, kuris padeda operatoriui pasirinkti  visas funkcijas. Išorinės jungtys su USB raktu ir SD kortele suteikia operatoriams galimybę įvesti duomenys apie pacientą.

Privalumai

Tempimo terapija daugiausiai taikoma stuburo slankstelių diagnozėms gydyti. Slankstelių tempimas skirtas diskų išvaržų su išsikišimu gydymui, įrodyta, kad taikant stuburo tempimą galima sumažinti disko išsikišimą ir palengvinti nugaros segmento suspaudimo simptomus.

Tempimo terapija gali atskirti juosmens slankstelius, sumažinti slėgį tarpuose tarp diskų.

Tempimo terapija  nepertraukiamu ir progresyviu tempimo režimu yra efektyviai naudojama, kaip dekompresinis gydymas ir  ypač tinka sąnarių bloko gydymui. Tempimo terapija su pertraukomis ir sistemingos  traukos režimu paprastai taikoma  užtikrinant funkcionalumą  raumenims, sausgyslėms. Kaklo tempimo terapija daugiau naudojama patologijoms turinčioms įtakos stuburo slanksteliams kaklinėje stuburo dalyje, kaip kaklo skausmas, brachialgija, pirštų dilgčiojimas, rankų tirpimas. Tempimo ir jėgos stiprumo režimas yra nustatomas atsižvelgiant į paciento svorį (bet ir į jo santykį su jo amžiumi), lytį. Juosmens ir viso kūno tempimo terapija atliekama ant apatinės stuburo dalies, taigi traukos jėga tikrai didesnė nei kaklo stuburo dalies. Traukos režimas: nuolatinis, progresyvus, su pertraukom, sistemingas. Jėgos reguliavimas nuo 1 iki 20 kg kaklo stuburo tempimui; nuo 1 iki 90 kg  juosmens stuburo tempimui; laikas: nuo 1 iki 60 min.

Įrangos pardavimas

Stuburo tempimo įranga

ALFATRAC STAR

Prekės kodas: AL07ST1

Maitinimas  115 – 230, 50/60 Hz, +/- 10%

Mobilioji konsolė dedama virš kušetės

LCD spalvotas jutiklinis ekranas 10,1 colio

Traukos būdai: kaklo, juosmens, viso kūno stuburo slanksteliai

Režimai: nepertraukiamas, su pertraukomis, progresyvus, regresyvus, intensyvus

Tempimo jėga: iki 20 kg kaklo slankstelių;  juosmens iki 90 kg

Nuotolinio valdymo pultas: taip

Jėgos reguliavimas pagal apkrovos daviklį +/- 1%

Iš anksto nustatytos programos su kūno žemėlapiu: taip

Atmintis: taip

Paciento duomenų bazė su vaizdine skausmo skale ir kita informacija: taip

Atnaujinimas per USB prievadą: taip

Balso asistentas: taip

Kaina pasiteiravus

Papildomos prekės:

Kaina pasidomėjus (papildomas mokestis)

Kušetė dviejų pozicijų (papildomas mokestis)

Kušetė trijų pozicijų (papildomas mokestis)

Stovas kaklo tempimui (papildomas mokestis)

Paketas nuotoliniam prijungimui ir valdymui (papildoma kaina)