Tecar masažas

TECAR masažas yra ne tik veiksminga skausmo gydymo terapija, bet ir vienas iš novatoriškiausių būdų kovoje su odos tonuso praradimu ir raukšlių atsiradimu. Ši procedūra dažnai vadinama odos pakėlimu be skalpelio, mat gali suteikti akivaizdžius rezultatus be plastikos chirurgo paslaugų. 

TECAR masažas – neinvazinė, neskausminga procedūra, skirta pagerinti odos kokybę, sumažinant senėjimo procesų sukeliamas pasekmes, pavyzdžiui, raukšles, celiulitą taip pat sugrąžinant elastingumą bei tonusą audiniams. 

Estetinės procedūros atliekamos veido, kaklo, dekoltė srityse, taip pat tinka rankų bei kojų, viso kūno masažui.

Privalumai

Teigiamas rezultatas matomas jau po keleto radijo dažnio procedūrų. Elektromagnetinės bangos suaktyvina  limfinę sistemą, skatina kolageno ir hialurono rūgšties gamybą odoje. Dėl natūralios oksigenacijos, šis neinvazinis metodas leidžia pasiekti matomą pakėlimo efektą bei pagerinti odos ir limfinės apytakos mikrocirkuliaciją. 

Radijo dažnis taip pat sėkmingai naudojamas kovoje su celiulitu, nes padeda iš kūno pašalinti susikaupusius skysčius. Dėl šilumos terapijos metu (natūralus temperatūros prieaugis), audiniai bei raumenys tonizuojami iš vidaus. Reikalingų procedūrų skaičius priklauso nuo odos tipo, odos senėjimo lygio ir gydomos srities masto.

  • Neintervencinė, nes atliekama specialiais antgaliais, kuriais pasirinktinai perduodama varžinė ir tarpinė energija.
  • Neskausminga, nes procedūra yra atpalaiduojantis masažas, kurio metu pacientas jaučia malonią šilumą.
  • Veiksminga, nes pajėgi įtraukti visas pažeistas struktūras, suteikdama raumenų atsipalaidavimą, intensyvų limfos drenažą, stabdyti edemų formavimąsi.
  • Ilgalaikė, nes suaktyvina viso kūno energiją, stimuliuoja natūralų, fiziologinį kūno atsaką.
  • Elektromagnetinis laukas, kuris virsta lokalia ir endogenine (vidine) šiluma, stimuliuoja fibroblastų aktyvumą̨. Elektromagnetinės bangos stimuliuoja kolageno gamybą, oda tampa elastingesnė.
  • Veiksminga kovoje su celiulitu, mat skatina kraujotaką, šalina skysčių sąstingį, atkuria kraujagyslių sienelių elastingumą. Prisotina audinius reikalingomis medžiagomis ir deguonimi, pagreitina toksinių produktų šalinimo procesus. Procedūros metu atkuriama pažeistų sričių kraujotaka, normalus metabolizmas, tonizuojami raumenys, mažinamas riebalų perteklius. 
  • Anticeliulitinės procedūros yra ir maloni lieknėjimo technika!
  • Anti-Aging TECAR procedūros stimuliuoja atsinaujinimo mechanizmus, kurie lėtėja su amžiumi. Skatinama kraujotaka, didinamas deguonies kiekis. Tai teigiamai veikia vidinį ląstelių metabolizmą, varžinės energijos režimas tonizuoja fibrozinius audinius ir kolagenines skaidulas.
  • TECAR veido masažas veikia odą ir poodį, kraujagysles, periferinius nervus, raumenis, odoje esančias liaukas ir t.t. Nuo masažo oda parausta, įkaista, pagerėja medžiagų apykaita, išlyginamos raukšlės, mažėja patinimas, paburkimas, susitraukia poros, didėja odos ir poodžio tonusas. Taip pat TECAR medicininio aparato pagalba yra atliekama transderminis perdavimas – tai neinvazinis aktyvių medžiagų įvedimas per odą, nenaudojant adatos, tiesiogiai į reikiamą sritį. Teigiamas poveikis yra greitas ir nesukelia šalutinio poveikio odos tekstūrai, kaip kiti metodai, pavyzdžiui lazeris, po kurio procedūros žmogus negali iš karto grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Transderminio perdavimo metu nenaudojamos adatos, tačiau lygiai taip galima pasiekti bazinį epidermio sluoksnį, kuriame yra kamieninės ląstelės, kurios yra stimuliuojamos trombocitais praturtinta plazma, siekiant atnaujinti odos audinius.