TECAR terapijos aparatai

TECAR-ELETTRONICA PAGANI fizinė medicina, reabilitacija, aparatai

TECAR terapija – žingsnis į priekį diatermijoje, reabilitacijos ir estetinės medicinos srityje. Varžinė ir talpinė energija TECAR yra nauja fizinės ir grožinės terapijos forma, perduodant šią energiją į žmogaus kūną, ji skatina endogeninį atsaką įvairiuose ląstelių audiniuose. Tokiu būdu perduodama energija reaguoja į natūralius regeneracijos ir priešuždegiminius procesus. Pajėgi įtraukti visas pažeistas struktūras, suteikdama raumenų atsipalaidavimą, intensyvų limfos drenažą, stabdo edemų formavimąsi, uždegiminius procesus, skausmą.

Privalumai

Privalumai, palyginti su kitomis jau žinomomis energijos formomis (mikro bangos, trumpos bangos, hipertermija), yra būtent žmogaus endogeninė transformacija (natūralus temperatūros prieaugis iš vidaus) šilumos energija. Iki šiol šilumos energija gamindavosi tik išorišku budu . TECAR Elettronica Pagani saugi ir operatoriaus maksimaliai kontroliuojama procedūra.TECAR gydymo rezultatas priklauso ne tik nuo specialisto, bet ir nuo aparato galingumo, absorbuojamo kūno ploto, gylio. Kuo didesnis kūno plotas, audinių gylis tuo reikia didesnės galios. ELETTRONICA PAGANI siūlo aparatus nuo 120W iki 400W. Pavyzdžiui veido procedūrom, galūnėms pakanka iki 120W, atletinio kūno sudėjimo sportininkui nugaros skausmui gydyti reikėtu iki 400W. Varžinė ir talpinė terapija efektyviai gydo įvairias ūmias ir lėtines ligas, sukeliančias raumenų ir skeleto sistemos skausmą ir uždegimą:

• Raumenų patologijos

• Pečių patologijos

• Alkūnės sutrikimai

• Stuburo patologijos

• Klubų patologijos

• Kelių patologijos

• Pėdų patologijos

Yra naudojama prieš ir po operacijas, sutrumpėja reabilitacijos laikas. Gali naudoti TECAR, net jei pacientas turi metalinį protezą. Statinis metodas gali būti naudojamas kartu su mankšta ar atliekant manipuliacijas. Tokiu būdu atletas greičiau atgauna fizinį pasiruošimą. TECAR Elettronica Pagani procedūra, tai praktiškai atpalaiduojantis masažas, kurio metu pacientas jaučia malonią šilumą, atsipalaidavymą, palengvėjimą, skausmo sumažėjimą.

Kontraindikacijos

TECAR negalima naudoti šiais atvejais:

Infekcijos,

Jautrumo sumažėjimas (dėl kurio pacientas nesuvokia ar nejaučia galimo skausmo)

Koagulopatija

Tromboflebitai.

Nenaudoti prietaiso:

Nėščioms moterims,

Pacientams, jaunesniems nei 18 metų,

Pacientams su širdies stimuliatoriais,

Sergantiems Parkinsono liga,

Turintiems neoplazijų.

NUMATYTOJI PASKIRTIS

Šis prietaisas yra skirtas profesionaliam naudojimui. Jis nėra invazinis.

Ji naudoti rekomenduojama gydytojams, fizioterapeutams ir visiems sveikatos priežiūros specialistams, kurie buvo apmokyti ir įgavo specialios patirties, todėl gali tinkamai jį naudoti. Prietaiso intensyvumą reikia nustatyti pagal gydomos patologijos laipsnį. Bet kuriuo atveju, reikia atsižvelgti į paciento jutimo ribas. Nuo daktaro supratimo ir paciento sutikimo priklauso tinkamų procedūros koordinačių radimas, kai užtikrinamas didžiausias gydymo efektyvumas ir mažiausias diskomfortas pacientui. Prietaisas yra skirtas naudoti išvardintiems gydymo tikslams.

TECAR-ELETTRONICA PAGANI estetinė medicina, kosmetologija

TECAR varžinė ir talpinė energijos perdavimo procedūra yra vienas iš novatoriškiausių būdų kovoti su odos tonuso praradimu ir raukšlių atsiradimu. Šis gydymas, procedūra, dar vadinama kaip “liftingas be skalperio”, iš tikrųjų tai leidžia gauti panašius rezultatus į šio tipo operacijas. Radijo dažnis naudojamas medicininiuose ir estetiniuose laukuose, siekiant neutralizuoti odos senėjimo požymius. Šis metodas, kuris nėra nei invazinis, nei skausmingas, iš tikrųjų yra skirtas odos kokybei pagerinti, sumažinant pagrindinius su amžiumi susijusius trūkumus, pavyzdžiui, raukšles, celiulitą ar mažiau elastingus arba šiek tiek tonuotą praradusius audinius.

 

Varžinė ir talpinė energijos terapija ESTETINĖS-MEDICINOS PRAKTIKOJE

Rezultatai:

Užtenka tik kelių radijo dažnio procedūrų, kad būtų matomas rezultatas. Elektromagnetinės bangos suaktyvina limfinę sistemą ir skatina natūralų kolageno ir hialurono rūgšties gamybą. Dėl natūralios oksigenacijos, šis neinvazinis metodas leidžia gauti gerą liftingo efektą ir pagerinti mikro -cirkuliaciją odos ir limfinės apytakos. Radijo dažnis taip pat sėkmingai naudojamas esant netobuliom kūno vietom, kurias sukelia celiulitas, suaktyvina drenavimą ir padeda iš kūno pašalinti susikaupusius skysčius. Galiausiai dėl šilumos išsivystymo tonizuoja audinius ir raumenys iš gilumos. Seansų, optimaliems rezultatams gauti, skaičius priklauso nuo odos tipo, odos senėjimo lygio ir gydomos srities masto.

Dėka specialaus rankinio BIPOLAR elektrodo veido paviršiaus procedūros yra atliekamos tikslingai ir saugiai ; taip pat su BIPOLAR elektrodu atliekame randų ir keloidų gydymą.

Varžinė ir talpinė energija(TECAR) yra nauja fizinės ir grožinės terapijos forma, perduodant šią energiją į žmogaus kūną, ji skatina endogeninį atsaką įvairiuose, ląstelių, audiniuose. Tokiu būdu perduodama energija reaguoja į natūralius regeneracijos ir priešuždegiminius procesus. Privalumai, palyginti su kitomis jau žinomomis energijos formomis (mikro bangos, trumpos bangos, hipertermija), yra būtent žmogaus endogeninė transformacija (natūralus temperatūros prieaugis iš vidaus) šilumos energija. Iki šiol šilumos energija gamindavosi tik išorišku budu.

a) Neintervencinė, nes atliekama specialiais antgaliais, kuriais pasirinktinai perduodama varžinė ir tarpinė energija.

b)Neskausminga, nes procedūra praktiškai atpalaiduojantis masažas kurio metu pacientas jaučia malonią šilumą, skausmo sumažėjimą.

Veiksminga

C)Nes pajėgi įtraukti visas pažeistas struktūras, suteikdama raumenų atsipalaidavimą, intensyvų limfos drenažą, stabdo edemų formavimąsi.

Ilgalaikė

d)Nes suaktyvina viso kūno energiją, stimuliuoja natūralų, fiziologinį kūno atsaką.

e) Elektromagnetinis laukas, kuris virsta lokalia ir endogenine (iš vidaus kūno) šiluma, stimuliuoja fibroblastų aktyvumą. Elektromagnetinės bangos stimuliuoja kolageno susidarymą. N

f) Pirmasis estetinis poveikis , kad oda tampa labiau kompaktiška ir tankesnė. Tačiau pagrindinis tikslas, celiulitas, skysčių kaupimasis, difuzine edema, ir masažas kurio metu sukeliamas drenažas kartu su radijo dažnio veiksniu. e

g) Veido procedūros ( liftingas, nuo raukšlių, stangrinimo). Kūno ir rankų procedūros. Jungiamųjų audinių stimuliavimas, edema, difuzinis celiulitas, stangrinimas.

h) TECAR poveikis celiulitui didina kraujo tekėjimo greitį mikrocirkuliacijoje, šalina skysčių sąstingį. Atkuria kraujo sienelių elastingumą. Drenuoja intersticinį tarp audinį skystį, pagerina kraujo apytakos sutrikimus. Padidina audinių mitybą ir deguonies kiekį, padidina limfos drenažą. Pagreitina toksinių produktų šalinimo mechanizmą.

j) Anti-Aging veido TECAR procedūros stimuliuoja anti senėjimo mechanizmus, kad būtų vėl aktyvūs. Dėl talpinės energijos režimo perdavimo padidėja kraujo tėkmė ir deguonies kiekis, kuris teigiamai veikia vidinį ląstelių metabolizmą, varžinės energijos režimas tonizuoja fibrozinius audinius ir kolagenines skaidulas.

k) Padidėjęs ląstelių metabolizmas veidui sukelia tolesnius poveikius: lygumas- atkuria vidinę ląstelių biologinę struktūrą, detoksikacija- didina deguonies ir audinių mitybą, skaistina- atgaivina kiekvienos ląstelės metabolinę veiklą, standumas- padidina paviršinių sluoksnių hidrataciją, praturtindamas odos storį, pluoštų tempimas- susivienija jungiamieji ir elastiniai pluoštai.

l) TECAR veido masažas paveikia odą ir poodį, kraujagysles, periferinius nervus, raumenis, odoje esančias liaukas ir t.t. Nuo masažo oda parausta, įkaista, pagerėja medžiagų apykaita, išlyginamos raukšlės, mažėja patinimas, paburkimas, susitraukia poros, didėja odos ir poodžio tonusas. Taip pat TECAR medicininio aparato pagalba yra atliekama transderminis perdavimas – tai neinvazinis aktyvių medžiagų įvedimas per odą, nenaudojant adatos, tiesiogiai į reikiamą sritį. Teigiamas poveikis yra greitas ir nesukelia šalutinio poveikio odos tekstūrai, kaip kiti metodai, pavyzdžiui lazeris, po kurio procedūros žmogus negali iš karto grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Transderminio perdavimo metu nenaudojamos adatos, tačiau lygiai taip galima pasiekti bazinį epidermio sluoksnį, kuriame yra kamieninės ląstelės, kurios yra stimuliuojamos trombocitais praturtinta plazma, siekiant atnaujinti odos audinius.

m) Celiulito gydymo, kūno apimčių mažinimo ir stangrinimo procedūros su “tecar“ aparatu moksliniais tyrimais patvirtinta, kad tai yra saugi ir maloni lieknėjimo technika, padeda sumažinti kūno svorį. TECAR kuri kontroliuoja, valdo ir apskaičiuoja radijo dažnį, transderminį perdavimą ir individualiai pacientui pritaikant smūginę bangą ar CRYO procedūras, toks kombinuotas poveikis teigiamai veikia minkštūjų audinių gijimo procesą. Tai inovatyvus celiulito gydymo metodas. Šis aparatas leidžia atkurti pažeistų sričių kraujotaką, normalų metabolizmą, tonizuoja raumenis, mažina riebalų perteklių, stabdo senėjimą ir atjaunina odą.

Įrangos pardavimas

TECAR aparatai

TECHNICAL features STAR 400w

Techninės savybės

Maitinimas: 115– 230 Vac – 50/60 Hz

Energijos sąnaudos: maks. 750 VA

Apsaugos klasė: 1 BF

EEB 93/42, klasifikacija: IIa

Emisijos režimai: varžinis ir talpinis

Terapiniai būdai: rankinis, bipolinis, statinis

Emisija: šiluminė ir aterminė

Darbinis dažnis: 480 KHz +/- 10 Hz

Galia maks: 400 W

TOUCH valdymas plius 10,1

Varža realiuoju laiku: taip

Temperatūros jutiklis, skirtas stebėti temperatūrą realiu laiku: taip

Iš anksto nustatytos programos fizinė, estetinė medicina: taip

Nemokami prisiminimai: pacientų duomenų bazė

Standartiniai priedai: interaktyvus zondas su LCD ekranu, n. 2 aplikatoriai (30 ir 60 mm)

Bipolinis su 30 ir 60 mm aplikatoriuis

FLEXI elektrodų RINKINYS

Elastingi dirželiai statiniams darbams

Gelis 250 gr

Kaina pasiteiravus

Papildomos prekės:

Statinių įrenginių priedų rinkinys (papildoma kaina)

Nešiojamas dėklas (papildoma kaina) 

Vežimėlio mod. SLIM (papildoma kaina)

Vežimėlio mod. STAR (papildoma kaina)

PHYSIOTHECAR 300w

Prekės kodas: PH16ST1

Maitinimas: 115–230, 50/60 Hz, +/- 10 %

Stalviršis cm 36x23x23 cm

Spalvotas ekranas: taip

Ekranas: pusiau liečiamas

Talpinis / varžinis: taip, 

Nuolatinės ir impulsinės emisijos režimai: taip

Darbo dažnis: 485 KHz +/- 10 Hz

Galia maks: 300 W

Programos: standartas fizinė, estetinė medicina

Varža realiuoju laiku: taip

Temperatūros jutiklis: taip

Aplikatorius: interaktyvus zondas

Elektrodai: važinė/talpinė, 30, 60 mm

Kremas 1 kg: taip

Kaina pasiteiravus

Prekės papildomai:

Rolando vežimėlis (papildoma kaina)

Bipolinis aplikatorius su 30 mm dvipoliu elektrodu (papildoma kaina)

Bipolinis aplikatorius su 60 mm dvipoliu elektrodu (papildoma kaina)

Nešiojamas dėklas (papildoma kaina)

STARTECAR 200w

Maitinimas 115–230, 50/60 Hz, +/- 10 %

Stalviršis cm 40x40x40 

Spalvotas ekranas: taip su 6,5 colių jutikliniu ekranu

Talpinis / varžinis: taip

Nuolatinės ir impulsinės emisijos režimai: taip

Darbo dažnis 485 KHz +/- 10 Hz

Galia maks 200 W

Varža realiuoju laiku: taip

Temperatūros jutiklis: taip

Interaktyvus zondas: taip 

Elektrodai: Res/Cap, 30, 60 mm

Kremas 1 kg: taip

Kaina pasiteiravus

Ergonomiška rankena (papildomas mokestis)

Statinių įrenginių priedų rinkinys (papildoma kaina)

60 mm bipolinis elektrodas (papildoma kaina)

Nešiojamas dėklas (papildoma kaina) 

Vežimėlio mod. SLIM (papildoma kaina)

Vežimėlio mod. STAR (papildoma kaina)

TOWER TRC 120w

Prekės kodas RT14+TR18TW

Maitinimas: 115–230, 50/60 Hz, +/- 10 %

Stalviršis 21x30x25 cm

Spalvotas ekranas: taip

Dalinai liečiamas ekranas

Talpinis / varžinis: taip

Nuolatinės ir impulsinės emisijos režimai: taip

Iš anksto nustatytos programos su kūno nuotraukomis: fizioterapija, estetika

Atmintis: taip

Darbo dažnis: 485 KHz +/- 10 Hz

Galia maks: 120 W

Varža realiuoju laiku: taip

Temperatūros jutiklis: taip

Manualinis interaktyvus zondas: taip

Elektrodai: Res/Cap, 30, 60 mm

Kremas 1 kg: taip

Kaina pasiteiravus

Papildomos prekės:

Roland vežimėlis (papildomas mokestis)

Aplikatorius Bipolinis 30 mm su dvipoliu elektrodu (papildomas mokestis)

Aplikatorius Bipolinis 60 mm (papildomas mokestis)

Nešiojamas dėklas (papildomas mokestis)

Kremas „Tecnomila“ po 1000 ml

Kremas „Tecnomila“ sukurtas remiantis laboratorijų patirtimi biotechnologijų srityje. Skirtas kūno procedūroms su diatermine įranga/radio dažniu, kurios metu pasiekiama diaterminio ir transderminio perdavimo poveikis. Vis daugiau profesionalių kosmetologų, kineziterapeutų, masažuotojų, estetinės ir fizinės medicinos specialistai radijo dažnio, diatermijos terapijai, procedūroms renkasi „Tecnomila ®“ kremą, nes jis puikiai dera su bet kokiu rinkoje esančiu produktu (seriumas; veiklioji medžiaga; medicininiai, kosmetaloginiai tepalai) su diatermijos prekės ženklu ar modeliu. Jis turi didelę laidumo galią ir skatina optimalų našumą gydymo etape.

– Aukštas kokybės ir kainos santykis

– Puiki konsistencija 

– Nepalieka dėmių ant rūbų

– Dermatologiškai patikrintas, hipoalerginis

– Aukštas laidumas 

– Gamintojas Italija

 Kodėl verta pasirinkti?

Visų pirma todėl, kad tai labai vertina pacientai, kurie iš neseniai atliktos apklausos apibūdina laidųjį kremą tecnomila „Malonus“, „Kvepia gerai“, “Palieka malonų pojūtį ant odos“. Puikiai tinka transderminiui perdavimui su veikliąją medžiaga. Taip pat kremą “Tecnomila” naudoti vietoj aliejaus masažui. Malonus rankom, nesirutulioja, sudrėkina odą. Tinka dauguma žmonėms turintiems alergija. 

Kremas „Tecnomila“ po 1000 ml.

Kaina pasiteiravus